11 Kasım 2011 Cuma

Bodie and Fou ve House Doctor

Dekorasyon ve styling söz konusu olduğunda Bodie and Fou sürekli takip ettiğim sitelerin başında geliyor. Burada o kadar güzel stylinglerle o kadar güzel şeyler bulabilirsiniz ki; mutlaka bakın siteye, kendinize göre bişeyler bulacağınıza eminim. Siteye her girişimde bu da süper, bunu da istiyorum diye geziyorum.

Bugün yine sitede dolaşıp hayaller kurarken House Doctor'un taburelerine takıldım. Başka neler varmış diye bakıp hepsine bayılınca hızımı alamadım sitesine girdim. Katalogunda öyle güzel şeyler gördüm ki, işi gücü bırakıp Türkiye'ye getirmek istedim. Getirebilen getirirse şahsen çok sevinip ilk müşterilerinin hazır olduğunu buradan bildiririm. :)

Aşağıda Bodie and Fou'da satılanları görebilirsiniz.

Bodie and Fou and House Doctor
Bodie and Fou is the one of my favorite website when we talk about decoration and styling. Every time I visit the website I make a long loong wish list :)

While I was cheking out there today, I saw these gorgeous stools of House Doctor. Then I became curios about House Doctor and visited their website to see their other stuff.

Below you can find the ones from Bodie and Fou. Lower you may find the stuff I choosed from House Doctors catalogue. Actually if I could I would bought the entire collection :)


Bunlar da House Doctor'un kataloğundan seçtiklerim.
These are from the 2011 catalogue of House Doctor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...