17 Aralık 2011 Cumartesi

İstanbul'da alışveriş : kağıthane / houseofpaper

Geçen hafta Galata ve Karaköy'den sonra yeni şube Nişantaşında açılan kağıthane'ye gittim. Birbirinden eğlenceli tasarımların olduğu kağıthane'ye girince elinizi nereye atacağınızı bilemiyorsunuz. Çoğunluğu kağıttan birbirinden güzel tasarımlar var. Saat, takvim, çam ağacı, yılbaşı süsleri, acayip şeker defterler, amerikan servisleri, tabaklar, hediye paketleri kısacası ne ararsanız burada var.

If you visit Istabul one day -definitely you should some day :) - you can visit kağıthane (houseofpaper) for local original designs such as notebooks, stickers, plates, gift wraps, ornaments, made with paper.
kağıthane Işık Üniversitesindeki hocalık yapan Emine Tusavul'a ait. İçerdeki tasarımlar kendisinin, annesi Çiçek Hanım'ın, kızı Aslı'nın, asistanı Melike'nin. Bize Kağıthane'yi güleryüzlü asistanı Melike anlattı. Aşağıda Emine Hanım'ın meşhur pozuyla resmi var. :) kağıthane herkesin kalbini koyduğu bir yer ve bunu içeriye girer girmez hissediyorsunuz. Umarım ilerde benim de tasarımlarımı sevgili ailem ve arkadaşlarımla paylaşacağım bir yerim olur. :)

Özellikle hazır yılbaşı yaklaşırken hediyelerinizi almak için kağıthane'ye gidin. Orada herkese göre bir şey var.

6 yorum:

 1. Çok keyifli bir yer en kısa sürede gidip yakından göreceğim ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Studio Rain evet çok güzel gerçekten :)

   Sil
 2. ben de kağıthane ile ilgili bi post hazırlamak istiyordum ama bi türlü gidip göremedim. blogunun içeriğini çok beğendim bu arada, başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Buse gidice herşeyi almak isteyeceksin :)
   Çok teşekkürler, çok sevindim beğendiğine :))

   Sil
 3. Studio Rain evet çok güzel gerçekten :)

  YanıtlaSil
 4. Buse gidice herşeyi almak isteyeceksin :)
  Çok teşekkürler, çok sevindim beğendiğine :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...