27 Ocak 2012 Cuma

Bu livelyCo'daki 100. postum! / This is my 100.th post on livelyCo


Bunun benim için anlamı gerçekten çok büyük çünkü livelyCo ile birlikte hayatımda yepyeni bir sayfa açılmış oldu. Güzel şeylerin peşinde koşarken, artık onları paylaşabilir hale geldim. :)

İlk yazımı yazdığım gün kim nereden bulacak beni derken hiç tanımadığım kişilerden mailler ve yorumlar aldım. Bu sayede hiç bilmediğim blogları gezme, birbirinden güzel insanların dünyalarına ulaşma şansım oldu.

Blogumu okuyup beni teşvik eden ve her geçen gün içimde daha çok yazma istediği uyandıran tanıdığım tanımadığım herkese çok çok teşekkür ederim.

*
This means so much to me because I opened a new page in my life with livelyCo. I used to search good stuff, now I am also able to share them :)


When I have wrote my first post I thought that how and who could find me.. Then I started to receive e-mails and comments from the people even I don't know. And this let me find out many new blogs and reach awesome worlds of different people.


I would like to thank very very much all of the people who read my blog and encourage me for blogging.

6 yorum:

 1. Tebrik ederim canım! Görüştüğümüzde söylemiştim; güzellikler, güzellikleri getirir. "İyi birşey yapmak için asla geç değildir."
  İyiki bu serüvene başladın, takipteyim seni :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) canim benim cok haklisin. cok tesekkurler :))))

   Sil
 2. go my girl :))
  Pinar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şaşırdın di mi :)) ben de şaşırıyorum

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...