14 Aralık 2012 Cuma

artık Sosyal Kelebek oldum :)


Geçen sene burada yazmaya başladığım sıralar eve çok odaklandığım ve dekorasyon konularına taktığım bir dönemdi. O yüzden de burası dekorasyonla ilgili sevdiğim, gördüğüm şeyleri paylaştığım bir "moodboard"du benim için. Burada yazmaya alıştıkça her geçen gün hayatımdaki diğer meraklarımı daha çok buraya taşır hale geldim.

Değişik tasarımlar, güzel mekanlar, stylingler, bi okudum hayatım değişti tadında ilham verici sözler, resimler, İstanbul'un altını üstüne getirme merakım, sanata olan düşkünlüğüm, azalmış da olsa dekorasyon yazılarım, gezilerim, tabii ki alışveriş, parti fikirleri, en sevdiğim merakım mozaiklerim burayı kapladı da kapladı. Zamanla beni gerçekten çok çok mutlu eden yorumlar almaya başladım. Harika bir life style blogun var gibi.. :)

Bu arada da blogumun bugüne kadar çok severek kullandığım lively&Co. adının ne anlama geldiğini, nasıl yazıldığını ve neden bu adı seçtiğimi anlatmaktan biraz sıkıldığım için uzun zamandır buraya yeni bir isim arıyordum. Geçen hafta Murat yıllar önce aldığımız ve unuttuğumuz Sosyal Kelebek vardı, duruyorsa onu kullansana dedi.. Bir düşündüm hem gezerken tozarken gördüğüm sevdiğim herşeyi toplayıp buraya getiriyorum, hem internette dolanırken sevdiğim şeyleri.. Tam bana göre bu isim dedim ve çok sevgili lively&Co.'yu Sosyal Kelebek'e çevirdim.
Umarım hem siz seversiniz, hem de bana şans getirir :)

Yazıları RSS ile takip edenler linki güncellemeyi unutmayın :) http://feeds.feedburner.com/sosyalkelebekcom

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...