22 Aralık 2012 Cumartesi

Sosyal Kelebek - Best of 2012

Madem her yerde 2012'nin en iyileri listeleri gırla gidiyor, ben de Sosyal Kelebek'in en iyilerini seçerim diyor ve sıralıyorum.

Düğün, nişan, babyshower gibi envai çeşit parti öncesi gidilmesi olmazsa olmaz yer Tahtakaleye gittim, gezdim, yazdım. Her Türk genci gitmeli görmeli, çok uygun fiyatlara çok güzel şeyler var.


Partileriniz için güzel fikirler arıyorsanız burada birkaç tane var ;)


Kitaplık deyip geçmeyin. Styling çok şey değiştiriyor. Buyrun burada, burada ve burada bazı örnekler.


Aşmış işleriyle sokak sanatının kralı Banksy'nin eski ve yeni işleri.. Bu arada geçtiğimiz Contemporary İstanbul'da şu dünya gözüyle bi Banksy görüp fotoğraf çektirmek de kısmet oldu :)


Geçen yaz İtalya'da Capri ve Positano'ya gittik. Çook güzel bir tatilse aradığınız adres belli. Burada Capri, burada Positano ve Ravello için mini rehberler..


 Kendisi de bir Vespa hastası olan eşim Murat İtalya'da birbirinden enteresan Vespaları gördü, çekti, yazdı :)


Geçen yaz Datça'ya gittik ve resmen altını üstüne getirdik. Altı da üstü de burada.


Yatak başına yapmak için şu fikir çok harika gelmişti bana. Baktım hala harika geliyor.
Güzel evler diye bir seri yaptım. Buraya gerçekten çok güzel evler koydum. Hepimize böyle güzel evler dilemeyi unutmadım.


Bu da grafiti severlere gelsin. Grafitili otel odasıFotoğraflarınız öyle facebookta, instagramda kalmasın. Duvarlarınızı süslesin. Bunlar da bazı örnekler.


Berlin'e yolunuz düşerse seçmece öneriler burada :) Sokak sanatıyla meşhur Berlin'e özel sokak sanatı yazısı ise burada..Evde karatahtanın her türlü kullanımını pek seviyorum. Burada örnek bir uygulama görebilirsiniz.


Alanlarında çok başarılı olan isimlerin zamanında başka kişiler tarafından nasıl değerlerinin çok çok altında değerlendirildiğini görebileceğiniz bu örnekler tam best of olmaya layık.. 

Hepimiz hayatın akışı içinde bizi aşağıya çekebilecek bu tip durumlarla ve insanlarla karşılaşıyoruz. Bu yazıya bakıp bakıp hepimiz için 2013'te kendi değerimizi hiç unutmayacağımız bir yıl geçirmemizi canı gönülden diliyorum. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...