5 Şubat 2013 Salı

Araştırdım - Dekoratif harfler nereden alınır?

Evde aksesuar olarak harf kullanımını çok seviyorum. Her gördüğüm yerde eşimle adlarımızın ilk harflerine, Eat, Love, Home gibi şeyler yazabileceğim harflere veya özel günleri ifade eden rakamlara elimi atıyorum.

Bu harfleri nerelerden bulabilirim diye merak edenlere buyrun birkaç yer;

Tasarım harfler
Çok sevdiğim Danimarka markası BoConcept harf konusunda tam bir cennet. Kumaşı, mantarı, ahşapı, metali, irilisi, ufaklısı, envai çeşit, hem de süper şık tasarım harfler bulabilirsiniz. 4 Leventte mağazaları var. Harf arıyorsanız burada mutlaka kendinize göre bir şey bulursunuz.Işıklı harfler
Hem harf olsun, hem de lamba olsun derseniz Delightfull Unique Lamps'in Grafik Lamba Koleksiyonu harf ve rakam lambalar gerçekten çok çok orjinal ve güzeller; hatta düşündüm de aşmışlar. Sitelerinde satış yok ama kendilerine  mail attım nerelerden online alışveriş yapılabiliyor diye; siparişle satıyorlarmış. Şimdi fiyat bekliyorum, uygunsa şu aşağıdaki D & M harflerini hemen sipariş edeceğim :) İlginizi çekerse haber verin, size de ileteyim kontakları.

letter a graphic lampletter a graphic lamp


Çeşit çeşit harfler
Uygun fiyatlı, binlerce çeşit harf için Etsy'e bakabilir, gezip tozmadan bilgisayar başından harflerinizi satın alabilirsiniz. Burada o kadar çok seçenek var ki kendinize göre bir şey bulmamanız imkansız.
3 yorum:

 1. www.dreammachineworks.com dan aldım orayada bakın derim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. baktım, çok da beğendim :) Teşekkürler tavsiye için

   Sil
 2. Bizde yapıyoruz :) Bize de bakmaınızı öneririm :))
  İnstagramdan da takip edebilirsiniz :) http://instagram.com/harfinisec#

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...